Akademia Przedszkolaka

EFS EFS EFS

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA

W okresie 1 marca 2013 - 30 czerwca 2015 Prywatne Przedszkole "Okruszek" realizuje projekt pt "Akademia Przedszkolaka" w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Poddziałanie 9.1.1 "Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej". Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Cel projektu: Wzrost upowszechnienia edukacji przedszkolnej na terenie Piotrkowa Trybunalskiego poprzez wygenerowanie 28 dodatkowych miejsc przedszkolnych w Prywatnym Przedszkolu "Okruszek" w okresie 1.03.2013 - 30.06.2015.

Działania projektowe: Wygenerowanie dodatkowych miejsc w istniejących oddziałach przedszkolnych dla 28 dzieci. Realizacja działania odbędzie się poprzez przygotowanie bazy dydaktycznej, w tym placu zabaw oraz zatrudnienie nowego personelu. Dzieci uczęszczające do Przedszkola będą realizowały zajęcia w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz będą miały zapewnioną możliwość uczęszczania na zajęcia dodatkowe z logopedą, psychologiem, artystyczne, sportowo-rytmiczne oraz gimnastykę korekcyjną.

Pliki: