Przedszkole Okruszek Piotrków Trybunalski

Przedszkole z Pasją

Witaj w Grupie Żabek!

Jesteśmy grupą "zerówkową", a w naszym przedszkolu nazywają nas "ŻABKI". Naszą grupą opiekują się panie: mgr Izabela Rytych, mgr Anita Kącka i Agnieszka Oryńska. Naszą społeczność tworzy 9 dziewczynek i 17 chłopców.

Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola, chociaż czasem trudno jest nam się rozstać z ukochaną mamą i fantastycznym tatusiem. Przeszkole umożliwia nam poznanie nowych kolegów i koleżanek, mamy okazję nauczyć się zasad życia w społeczności rówieśników, pokazać i rozwijać swoje talenty i pierwsze dziecięce zainteresowania. W "OKRUSZKU" bawimy się w rozmaite zabawy, ale również pamiętamy o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Właśnie w tych czynnościach pomaga nam nowocześnie urządzona łazienka, która znajduje się w każdej sali. Oczywiście dostosowana jest ona do naszych potrzeb. Nasze panie dbają o nasz rozwój intelektualny, zdrowotny, kulturalny, fizyczny, społeczny, emocjonalny i umysłowy. Dzięki różnorodnym dodatkowym zajęciom możemy zdobywać wiedzę na temat tańca i kształcić śpiew; doświadczenia te pomagają nam podczas występów z okazji uroczystości: "Pasowania na przedszkolaka", "Dzień Babci i Dziadka", "Dzień Mamy i Taty", itd. Ponadto rozwijamy sprawność ruchową na zajęciach: gimnastycznych, sportowych, na basenie, a także przy pomocy naszego ulubionego i kolorowego placu zabaw. Nasze przedszkole jest położone w pięknej okolicy, która daje możliwość wyjścia na spacer i obcowania z przyrodą. "Żabki", jak również inne dzieciaki w naszej placówce, uczą się języka angielskiego i niemieckiego. Zdobyta wiedza na pewno przyda się nam w dalszym życiu. Kolejną ulubioną formą spędzania czasu jest arteterapia; to ona wyzwala kreatywność i zamienia nas w odkrywców lub małych twórców. Wszystkie te zajęcia sprawiają, że nigdy się nie nudzimy podczas pobytu w przedszkolnym świecie.

Nasze przedszkole umożliwa także zaaranżowanie własnego EKO-ogródka, który jak zawsze daje nam dużo przeżyć w trakcie tworzenia corocznych plonów. Pobliska pierkarnia czasami zamienia nas w cukierników i właśnie wtedy tworzymy pyszne babeczki i ciasta. Natomiast w kuchni tworzymy kolorowe sałatki, rozpuszczamy galaretki i przyrządzamy najlepszą pizzę w mieście.

I jeszcze to nie wszystko. Co do naszych rodziców mają oni okazję udziału w:

  • zajęciach adaptacyjnych;
  • zebraniach ogólnych i grupowych;
  • konsultacjach indywidualnych z nauczycielem (wtorek 15:00 – 17:00);
  • zajęciach otwartych;
  • imprezach i uroczystościach;

nauczyciele: mgr Izabela Rytych, mgr Anita Kącka

opienkunka: Agnieszka Oryńska

Więcej szczegółów możecie zobaczyć w naszej przedszkolnej galerii, jak i na poniższych zdjęciach – jak widać, jesteśmy bardzo fotogeniczni.

Piotrków Trybunalski Przedszkole Okruszek oferuje naukę, gry i zabawy dla dzieci, własną piekarnię oraz nowoczesną salę bankietową.
Serwis przedszkoleokruszek.pl zapisuje ciasteczka na Twoim komputerze w celu zapewnienia bezpieczeństwa przeglądania. Kliknij tu, aby przeczytać więcej o konfiguracji plików „cookies”
DRODZY RODZICE !!!
W związku z tym, że Państwo zawarli z naszym przedszkolem umowy o sprawowanie opieki nad dziećmi, dane osobowe dzieci oraz Państwa, jako ich rodziców, w zakresie niezbędnym do realizacji umów, są gromadzone i przetwarzane przez Prywatne Przedszkole „OKRUSZEK”. Posiadają Państwo prawo do informacji, jakie dane są zgromadzone oraz prawo do ich poprawiania. Jednocześnie informuję, że posiadają Państwo także prawo do żądania usunięcia danych osobowych z naszej bazy danych, ale usunięcie danych oznacza automatyczne rozwiązanie umowy, ponieważ przedszkole nie będzie mogło jej realizować. Dane osobowe Państwa dzieci (i tylko dzieci) obejmujące wyłącznie: imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i zameldowania przedszkole udostępnia wyłącznie: Urzędowi Miasta Dopiewo, na podstawie ustawy o systemie oświaty, a także Ministerstwu Edukacji Narodowej (za pośrednictwem systemu informacji oświatowej SIO) na podstawie przepisów ustawy o systemie informacji oświatowej. Zgodnie z art. 6 Ustawy o ochronie danych osobowych, za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań. Dane osobowe obejmują co najmniej informacje niezbędne do identyfikacji (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania), jednakże mieszczą się w nich również dalsze informacje, wzmacniające stopień identyfikacji. Do informacji takich z pewnością należą zdjęcia osoby fizycznej, chociażby wykonane w przeszłości, umożliwiające jej identyfikację. Należy uznać, że zdjęcie stanowi dane osobowe podlegające ochronie w sytuacji, gdy zdjęcie takie jest umieszczone wraz z imieniem i nazwiskiem osoby na nim występującej, w miejscu dostępnym dla nieograniczonej liczby podmiotów. W Prywatnym Przedszkolu „OKRUSZEK”: Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, przedszkole nie ma obowiązku rejestrowania bazy danych o wychowankach, niemniej nie zwalnia nas to z przestrzegania przepisów dotyczących ochrony posiadanych danych i ich udostępniania.
Zamknij i nie pokazuj więcej.
Ładowanie strony