Przedszkole Okruszek Piotrków Trybunalski

Przedszkole z Pasją

Cześć! To my! Słoneczka!

Witamy w naszym małym świecie. Jesteśmy najmłodszymi przedszkolakami w "OKRUSZKU". Opiekują się nami trzy Panie: mgr Dorota Sawicka, mgr Edyta Dyniak-Wachecka i Aleksandra Wachecka. U nas, w żółciutkim pokoju są sami dzentelmeni i księżniczki :)

Pierwsze spotkanie z rówieśnikami i nowym otoczeniem było bardzo trudne. Tęsknota za domem i za ukochanymi rodzicami sprawiała, że pojawiały się łzy w naszych oczkach. Z upływem czasu, wszystko się zmieniło, jesteśmy prawdziwymi przedszkolakami. Pewniej, odważniej i z wielką ochotą przychodzimy do kolorowego świata, w którym nigdy się nie nudzimy. Wstyd się przyznać ale czasami zapominamy o pożegnalnym całusku z rodzicami.

Teraz chcielibyśmy się troszkę pochwalić – uczymy się ważnych czynności samoobsługowych. Oprócz pomocy naszych Pań, umiejętności te wspomaga łazienka, która znajduje się w naszej sali i jest dostosowana do potrzeb maluszków. Poza tym Panie dbają o wszechstrony rozwój wszystkich słoneczkowych dzieci, co na tym etapie edukacji jest bardzo ważne. Mamy możliwość brać udział w zajęciach dodatkowych: rytmicznych, gimnastycznych, tanecznych, arteterapii, języka angielskiego. Dodatkowo w naszej sali lepimy plasteliną, malujemy farbami, bawimy się zabawkami, z klocków konstruujemy zabawne budowle i chętnie wychodzimy na dwór.

Bardzo dobrze tutaj się czujemy i powracać zawsze chcemy!
Nie wierzycie? Sami zobaczcie !!!

nauczyciele: mgr Dorota Sawicka, mgr Edyta Dyniak-Wachecka,
opiekunka: Aleksandra Wachecka
Piotrków Trybunalski Przedszkole Okruszek oferuje naukę, gry i zabawy dla dzieci, własną piekarnię oraz nowoczesną salę bankietową.
Serwis przedszkoleokruszek.pl zapisuje ciasteczka na Twoim komputerze w celu zapewnienia bezpieczeństwa przeglądania. Kliknij tu, aby przeczytać więcej o konfiguracji plików „cookies”
DRODZY RODZICE !!!
W związku z tym, że Państwo zawarli z naszym przedszkolem umowy o sprawowanie opieki nad dziećmi, dane osobowe dzieci oraz Państwa, jako ich rodziców, w zakresie niezbędnym do realizacji umów, są gromadzone i przetwarzane przez Prywatne Przedszkole „OKRUSZEK”. Posiadają Państwo prawo do informacji, jakie dane są zgromadzone oraz prawo do ich poprawiania. Jednocześnie informuję, że posiadają Państwo także prawo do żądania usunięcia danych osobowych z naszej bazy danych, ale usunięcie danych oznacza automatyczne rozwiązanie umowy, ponieważ przedszkole nie będzie mogło jej realizować. Dane osobowe Państwa dzieci (i tylko dzieci) obejmujące wyłącznie: imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i zameldowania przedszkole udostępnia wyłącznie: Urzędowi Miasta Dopiewo, na podstawie ustawy o systemie oświaty, a także Ministerstwu Edukacji Narodowej (za pośrednictwem systemu informacji oświatowej SIO) na podstawie przepisów ustawy o systemie informacji oświatowej. Zgodnie z art. 6 Ustawy o ochronie danych osobowych, za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań. Dane osobowe obejmują co najmniej informacje niezbędne do identyfikacji (imię, nazwisko, miejsce zamieszkania), jednakże mieszczą się w nich również dalsze informacje, wzmacniające stopień identyfikacji. Do informacji takich z pewnością należą zdjęcia osoby fizycznej, chociażby wykonane w przeszłości, umożliwiające jej identyfikację. Należy uznać, że zdjęcie stanowi dane osobowe podlegające ochronie w sytuacji, gdy zdjęcie takie jest umieszczone wraz z imieniem i nazwiskiem osoby na nim występującej, w miejscu dostępnym dla nieograniczonej liczby podmiotów. W Prywatnym Przedszkolu „OKRUSZEK”: Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, przedszkole nie ma obowiązku rejestrowania bazy danych o wychowankach, niemniej nie zwalnia nas to z przestrzegania przepisów dotyczących ochrony posiadanych danych i ich udostępniania.
Zamknij i nie pokazuj więcej.
Ładowanie strony