Witaj w Grupie Chmurek!

"Grupa zerówkowa" - brzmi dumnie, prawda? Jesteśmy już najstarsi w całym przedszkolu :)))

Jesteśmy obowiązkowi i rano bez marudzenia wstajemy, aby pędzić do naszego przedszkola. Ponadto jesteśmy odpowiedzialni dlatego chcielibyśmy służyć przykładem naszym młodszym kolegom, a w razie potrzeby zawsze im pomagać .

Jesteśmy również sumienni i pilni, bo wiemy że przygotowywanie się do szkoły to już poważna sprawa :)

W naszej grupie zabawa przeplata się z nauką - dlatego nigdy się nie nudzimy. Mamy wiele ciekawych pomysłów, które chcemy zrealizować.

Jesteśmy zdolni - pięknie malujemy, super liczymy, potrafimy się już podpisać a co niektórzy z nas – nawet świetnie czytają :)))

Nie zapominamy też o tym aby się uśmiechać i dobrze się bawić – ponieważ tak powinno być w przedszkolu :)

Nowy rok to dla „Chmurek” nowe wyzwania! Już nie możemy doczekać się kolejnych, ciekawych przygód, które na nas czekają.

nauczyciele: mgr Aleksandra Cholewa, mgr Magdalena Kowalska

opiekunka: Grażyna Bonarska